Logo
  • توضیحات
  • مشخصات فنی
  • تصاویر
  • دانلود کاتالوگ

معرفی:

شرکت های بزرگ به منظور نگهداری کالا و محصولات به انبارهای بزرگ نیاز دارند تا بتوانند از آن ها استفاده کنند. قفسه بندی انبار خودسوله این امکان را برای صنایع مختلف فراهم کرده است تا به راحتی و با هزینه کم، انبار بزرگ و مقاومی در اختیار داشته باشند؛ بنابراین اگر برای توسعه کسب و کار خود به انبارهای سوله مانند نیاز دارید، می توانید از این سیستم نگهداری استفاده کنید. در اینجا قصد داریم تا به معرفی انبارهای خودسوله و ویژگی آن ها بپردازیم.

صنایع مختلف برای انبارداری به ساخت سوله های عظیم روی می آورند و از این رو هزینه های زیادی برای طراحی و ساخت یک سوله اعم از بتن ریزی فونداسیون، اسکلت بندی، خرپا و ... پرداخت می کنند. حال نسل جدید از انبارها با نام انبار خودسوله طراحی شده است که دیگر به ساخت سوله نیازی نیست و با کمک سیستم های نگهدارنده به ایجاد انبار اقدام می شود. این سیستم به نوعی پالت راک مخصوصی به شمار می آید که توانایی تحمل بارهای سقف و دیوار را دارد و از آن به منظور انبارهای کالا و محصولات صنایع مختلفی از قبیل سردخانه ها، خودروسازی و ... استفاده می شود.

خود سوله دژپاد، یک راه حل ویژه و با صرفه جویی بسیار زیاد برای صنایعی است که بدون ساخت سوله و صرفا با کمک سیستم نگهداری تصمیم به ایجاد انبارهای خود دارند. این سیستم در واقع یک پالت راک مخصوص است که سازه آن توان تحمل بار های سقف و دیوار را دارا می باشد. به طوریکه عملا مشتری هزینه های ساخت یک سوله اعم ار بتن ریزی فونداسیون تا اسکلت و خرپا را به نفع خود صرفه جویی می کند.

کاربرد:
در انبارهای کالا و محصول، سردخانه ها، خودروسازی ها

ویژگی ها:

همانطور که اشاره شد، صنایع مختلف همواره با مشکل انبارداری کالا مواجه هستند و به ساخت سوله برای نگهداری محصولات روی می آورند که انبارهای خودسوله تا حد زیادی این مشکل را حل کرده است. از ویژگی ها و خصوصیات این سیستم نوین انبارداری، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاهش سرمایه گذاری در زمین و ساختمان افزایش ظرفیت نگهداری
  • کاربری انبار بهره برداری از کل انبار بعنوان سطح مفید قابلیت اجرا تا ارتفاع 25 متر
  • طراحی این نوع سازه سوله با در نظر گرفتن اثرات باد، زلزله، برف گذاشت و برداشت بار با لیفتراک های مخصوص و یا استکرکرین
  • حذف هزینه های ساخت سوله و صرفه جویی در بتن ریزی فونداسیون.

بنابراین شما می توانید با انتخاب این سیستم انبارداری در بسیاری از موارد صرفه جویی کنید و دغدغه های ناشی از ساخت سوله را نداشته باشید.

برای این محصول مشخصاتی ثبت نشده است

دانلود

کاتالوگ انبار خودسوله

نام فایل : khodsoole.pdf

دریافت فایل