قفسه بندی پالت راک دوعمقی

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. محصولات
 4. chevron_right
 5. سیستم انبارش ماشینی
 6. chevron_right
 7. قفسه بندی پالت راک دوعمقی

معرفی:

قفسه بندی راک دو عمقی یا همان قفسه بندي پالت راک دوعمقی یکی از بهترین روش ها برای ذخيره سازي بهینه محصولات، بدون فضای پرت است. این نوع قفسه بندی برای انبار داری در مراکز پخش( قفسه بندی انبار )، سردخانه ها، قطعات نیمه ساخته و انبار حاوی مواد اولیه و قطعات یدکی مناسب است. این نوع سيستم انبارش مشابه با سيستم معمولي پالت راک است با این تفاوت که دارای دو محل جای گذاري بارهاي واحدِ پشت هم است. پالت های مسطح در دو طبقه با دیواره هایی از یکدیگر جدا شده و اقلام بارهاي واحد با لیفتراک جابجا شده و بر روی بازوها در طبقات قرار می گیرند. بازوها در این قفسه با  گام 76 میلی متری قابلیت جابجایی دارند.

این سيستم انبارش شامل قاب، کفی ستون ها، بازو، پیچ و مهره، مهاربندی ضربدری و افقی است. رنگ بخش های مختلف این نوع قفسه بندی به صورت استاندارد، نارنجی، طوسی و آبی پودر است. قفسه بندی پالت راک دو عمقی با پوشش گالوانیزه نيز جهت جلوگیری از پوسیدگي  و زنگ زدگی در مناطق مرطوب يا سردخانه با تغييرات دماي زياد و متناوب قابل ارائه مي باشد.

با این نوع سيستم انبارش، امکان تردد در راهروهاي دسترسي به راحتي فراهم مي شود. بهتر است محصولات سنگین تر در طبقات زیرین این قفسه ها قرار گیرند. نصب قفسه بندی پالت راک دو عمقی ساده بود و با اتصال پیچ و مهره به راحتی انجام می گیرد. به منظور بهبود سرعت عملياتي و امكان دسترسي و كاهش دفعات گذاشت و برداشت بار، توصيه مي شود بارهاي واحد از يك نوع در هر طبق نگداري شود. در اين سيستم از ليفت تراك يا ريچ تراك شاخكدار با قابليت افزايش طول شاخك (تلسكوپيك) استفاده مي شود. اجزاء، ابعاد، میزان عمق و مشخصات آن همانند پالت راک تک عمقی هستند.

کاربرد:
سیستم پالت راک دو عمقی در انبارهای مواد اولیه، محصول نیمه ساخته و مراکز پخش کاربرد دارد.

ویژگی ها:
به منظور افزایش ظرفیت نگهداری بارهای واحد در سطح یکسان می توان از این سیستم استفاده نمود که دو واحد پشت سر هم در طبقات دهانه های سیستم انبارش راک قابل بارگذاری است و تردد به هریک از راهروها را امکان پذیر می کند.

استفاده از قفسه بندی پالت راک دو عمقی مزایای زیادی دارد که عبارتند از:

 • با این نوع قفسه بندی، دسترسی به محصولات ساده تر شده و شما می توانید محصولات خود را در انبار دسته بندی کنید.
 • موجودی انبار به راحتی قابل مشاهده و اندازه گیری است.
 • با استفاده از قفسه بندی راک دو عمقی می توان از فضای موجود در انبار به صورت بهینه استفاده کرد و از پرت مكان و  فضای انبار جلوگيري نمود..
 • اين سيستم انبارش براي ذخيره سازي  اقلام سنگین مناسب مي باشد.
فهرست
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه مستقیم در واتساپ
شما میتوانید سوالات و درخواست‌های خود را مستقیما در واتساپ با ما مطرح کنید.
در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستیم.