Logo
  • توضیحات
  • مشخصات فنی
  • تصاویر
  • دانلود کاتالوگ

معرفی:

امروزه در صنایع تولیدی و پخش از تجهیزات مختلف انبارداری استفاده می شود که از آن میان می توان به انواع قفسه بندی خودجریان اشاره کرد. با کمک انواع قفسه بندی خودجریان می توان به راحتی انواع بار با ابعاد و اوزان مختلف را به راحتی جابه جا کرد یا در جای خود قرار داد. از موارد کاربرد این نوع قفسه بندی ها انبار های مواد اولیه صنایع غذایی و دارویی و سردخانه ها می باشد.
در حال حاضر در صنایع تولید و توزیع و نگهداری کالا از انواع تجهیزات مدرن و پیشرفته در جهت ارتقاء سطح کیفی و کمی کار بهره گرفته می شود. از جمله تجهیزات مورد استفاده در صنایع می توان به انواع قفسه بندی اشاره کرد که در مراحل مختلف از تولید و نگهداری تا توزیع مورد استفاده قرار می گیرد. از قفسه بندی های مدرن و پرکاربرد قفسه بندی های خودجریان را می توان نام برد که امروزه به صورت گسترده در صنایع و انبار ها به کار می رود.

در تولید این فناوری از بهترین عناصر در ساخت بهره گرفته شده که علاوه بر کیفیت از عمر مفید بالایی برخوردار است. از موارد کاربرد قفسه بندی های خودجریان می توان به انبار های محصولات، انبار های مواد اولیه صنایع غذایی و دارویی و نیز سردخانه ها اشاره کرد. همچنین این قفسه بندی ها در انبار های مجاور خط تولید صنایع نیز جهت جابه جایی مواد اولیه استفاده می شود.

این سیستم از رولر نقاله ها در سیستم راک که به صورت شیبدار نصب می شوند تشکیل یافته و بار به کمک نیروی ثقل از دهانه ورودی به سمت دهانه خروجی حرکت کرده و توسط سیستم ترمز در نوبت برداشت قرار می گیرد و در انبارها با نظام FIFO (اولین خروجی از اولین ورودی) کاربرد دارد. با استفاده از این سیستم ضمن حداکثر استفاده از سطح و فضای انبار ،در بهره گیری از نیروی انسانی و وسایل حمل و نقل صرفه جویی قابل توجهی به عمل می آید.

این قفسه بندی ها با توجه به ارتفاع سالن امکان بارگذاری و نصب چندین طبقه را دارد. باید توجه داشته باشید که برای سفارش و خرید قفسه بندی خودجریان جهت استفاده در صنایع و انبار ها باید به متخصصین در این حوزه مراجعه نمود. با توجه به تنوع ابعاد این قفسه بندی ها و تنوع در تحمل بار می توان متناسب با نیاز بهترین قفسه بندی خودجریان را سفارش داد.

کاربرد:

  • سردخانه ها
  • انبارهای محصول 
  • مواد اولیه صنایع دارویی
  • صنایع غذایی
  • انبارهای کناری خط تولید از موارد کاربری این محصول می باشند.

ویژگی ها:
طراحی و نصب چند طبقه و بارگذاری متناسب با ارتفاع سالن اتصالات پیچ و مهره ای اجزای قاب تنوع در ابعاد و تحمل بار

برای این محصول مشخصاتی ثبت نشده است

دانلود

کاتالوگ قفسه بندی خودجریان

نام فایل : Khod-Jaryan.pdf

دریافت فایل