شرکت دژپاد با بیش از 60 سال پیشینه مثبت، به عنوان بنیانگذار صنعت قفسه بندی فلزی درکشور و بزرگترین طراح، سازنده و مجری سیستمهای انبارش مواد وکالا درخاورمیانه و ایران (مساحت کارخانه 110.000 متر مربع و مساحت سالن تولید 32.000 متر مربع) می باشد.
این شرکت با برخورداری از متخصصین مجرب و بکار گیری دانش و تجهیزات فنی و مهندسی روز دنیا ، توانایی ارائه راه حل های تمام عیار در طیفی وسیع از قفسه های ساده مشبک تا بزرگترین و پیچیده ترین انبارهای تمام اتوماتیک(AS/RS) را داراست که ضمن رفع مشکلات فعلی به برآورده سازی نیازهای آتی مشتریان نیز توجه می نماید.
از ویژگی های بارز راه حلهای لجستیکی دژپاد میتوان به کاهش چشمگیر هزینه های عملیاتی و ارتقای بهره وری انبارها اشاره کرد که باعث کاهش دوره بازگشت سرمایه در زمان بهره برداری می شوند.
محصولات و خدمات شرکت دژپاد منطبق بر گستره وسیعی از تمامی فعالیت های لجستیک درون بنگاهی اعم از تخلیه مواد اولیه و کالای ورودی،فعالیتهای انبارش وجابجایی قطعات و محصولات درحین فرایند تولید و در نهایت با ارسال و توزیع محصولات نهایی را شامل میشود.
تجهیز میلیونها مترمربع از انبارهای کشور و صادرات به بیش از 30 کشور جهان به همراه کسب رضایت مشتریان و حفظ خوشنامی در انجام دقیق و به موقع تعهدات از افتخارات این شرکت می باشد.
شرکت دژپاد عضو کمیته ملی تدوین استانداردهای ملی ایران به شماره های 18840 و 21207 در رابطه با طراحی و اجرای سیستم های انبارش و دارنده گواهینامه استاندارد ملی ایران شماره 18840 به شماره پروانه م 667192897 می باشد.

 

شرکت دژپاد

 

قفسه بندی

 

قفسه بندی