Logo

تبلیغ دژپاد در سال 1352

در مهر ماه سال جاری، ممیزان شرکت TÜV AUSTRIA در شرکت دژپاد حضور یافتند و پس از بررسی و ممیزی هر فرآیند، گواهینامه ایزو 9001 را تا تاریخ 2024 تمدید نمودند.

شرکت دژپاد توانست گواهینامه تاییدیه رنگ قطعات محصولات دژپاد، تا 700 ساعت در بخار نمکی (salt spray)، را از مرکز پژوهش‌های رازی اخذ نماید.

چاپ سومین جلد از سلسه کتابهای نامه ای به فرزندم

دانلود

محمدرضا جابر انصاری

دریافت فایل

دانلود

سعید جابر انصاری

دریافت فایل

نتایج جلسات تدوین استاندارد ملی قفسه بندی با مشارکت و راهبردی شرکت دژپاد با اداره محترم استاندارد منجر به تدوین استاندارد ملی در این صنعت گردید ۱ جاری شدن استاندارد ملی قفسه بندی فوق سنگین و سنگین به شماره ۱۸۸۴۰ صدور پروانه کاربرد علامت استاندارد فوق الذکر به شماره ۶۶۷۱۹۲۸۹۷ بنام شرکت دژپاد

 

بازتاب حضور استاندار محترم تهران از شرکت دژپاد در روزنامه اطلاعات

اعطای گواهینامه و تندیس رعایت حقوق مصرف کننده توسط سازمان صنعت،معدن و تجارت به شرکت دژپاد

استاندار تهران و هیات همراهی متشکل از فرمانداری رباط کریم، سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران و رباط کریم و سازمان عمران شهر صنعتی پرند ضمن بازدید از شهر صنعتی پرند ساعاتی را میهمان مدیریت و کارکنان شرکت دژپاد بودند.
در این دیدار جناب آقای مهندس سعید جابر انصاری ویژگیهای تکنولوژی خطوط تولیدی شرکت دژپاد خصوصا خط رنگ پودر الکترو را با ظرفیت ۵۰ هزار تن رنگ آمیزی و سرمایه گذاری انجام شده در این شرکت را برای جناب آقای مهندس مقیمی و هیات تشریح کردند.
در همین رابطه رئیس هیات مدیره و مدیر عامل و مدیران اجرایی شرکت دژپاد مسائل و مشکلات و موانع موجود در جریان تولید را برای استاندار و هیات همراه تشریح و انتظارات خود را بصورت کتبی به جناب آقای مهندس مقیمی اعلام نمودند.
در پایان ضمن تشکر از استاندار و هیات همراه امیدواریم که هر چه سریعتر موانع موجود در جریان تولید از این بخش صنعتی و پر جمعیت ایران برطرف و شاهد شکوفایی و افزایش اشتغال در شهر صنعتی پرند باشیم.

حضور شرکت دژپاد در بیستمین نمایشگاه مواد غذایی استان فارس(بهمن ۹۶)

حضور شرکت دژپاد در پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو (برج میلاد بهمن ۹۶)

بازدید سرپرست مدیریت بازرگانی گاز پارس جنوبی با هیت همراه از غرفه دژپاد

مصاحبه اختصاصی شبکه فارس با غرفه شرکت دژپاد