Logo

نتایج جلسات تدوین استاندارد ملی قفسه بندی با مشارکت و راهبردی شرکت دژپاد با اداره محترم استاندارد منجر به تدوین استاندارد ملی در این صنعت گردید ۱ جاری شدن استاندارد ملی قفسه بندی فوق سنگین و سنگین به شماره ۱۸۸۴۰ صدور پروانه کاربرد علامت استاندارد فوق الذکر به شماره ۶۶۷۱۹۲۸۹۷ بنام شرکت دژپاد

 

بازتاب حضور استاندار محترم تهران از شرکت دژپاد در روزنامه اطلاعات

اعطای گواهینامه و تندیس رعایت حقوق مصرف کننده توسط سازمان صنعت،معدن و تجارت به شرکت دژپاد

استاندار تهران و هیات همراهی متشکل از فرمانداری رباط کریم، سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران و رباط کریم و سازمان عمران شهر صنعتی پرند ضمن بازدید از شهر صنعتی پرند ساعاتی را میهمان مدیریت و کارکنان شرکت دژپاد بودند.
در این دیدار جناب آقای مهندس سعید جابر انصاری ویژگیهای تکنولوژی خطوط تولیدی شرکت دژپاد خصوصا خط رنگ پودر الکترو را با ظرفیت ۵۰ هزار تن رنگ آمیزی و سرمایه گذاری انجام شده در این شرکت را برای جناب آقای مهندس مقیمی و هیات تشریح کردند.
در همین رابطه رئیس هیات مدیره و مدیر عامل و مدیران اجرایی شرکت دژپاد مسائل و مشکلات و موانع موجود در جریان تولید را برای استاندار و هیات همراه تشریح و انتظارات خود را بصورت کتبی به جناب آقای مهندس مقیمی اعلام نمودند.
در پایان ضمن تشکر از استاندار و هیات همراه امیدواریم که هر چه سریعتر موانع موجود در جریان تولید از این بخش صنعتی و پر جمعیت ایران برطرف و شاهد شکوفایی و افزایش اشتغال در شهر صنعتی پرند باشیم.

حضور شرکت دژپاد در بیستمین نمایشگاه مواد غذایی استان فارس(بهمن ۹۶)

حضور شرکت دژپاد در پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو (برج میلاد بهمن ۹۶)

بازدید سرپرست مدیریت بازرگانی گاز پارس جنوبی با هیت همراه از غرفه دژپاد

مصاحبه اختصاصی شبکه فارس با غرفه شرکت دژپاد

حضور شرکت دژپاد در نمایشگاه بین المللی صنعت و اتوماسیون صنعتی استان فارس (دی ماه ۹۶)

حضور شرکت دژپاد در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی مواد غذایی ،ماشین الات و صنایع وابسته - شیراز بهمن ماه ۹۵

حضور شرکت دژپاد در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران (۱۴ لغایت ۱۷ مهرماه ۹۶)

جابرانصاری در گفت وگو با برنا:

دبیر سابق انجمن لجستیک ایران گفت: در حال حاضرتهران از لحاظ لجستیک عقب‌مانده و سنتی است وانتظار اتفاقات ناگوار دیگری را هم داشته باشیم.
به گزارش خبرگزاری برنا، سعید جابرانصاری دبیر سابق انجمن لجستیک ایران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری برنا گفت: در حال حاضرتهران از لحاظ لجستیکی عقب‌مانده و سنتی است. به همین دلیل باید انتظار اتفاقات ناگوار دیگری را هم داشته باشیم.
وی در توضیح علم لجستیک گفت: دانش لجستیک شامل ذخیره‌ سازی و جابه‌جایی کالا می‌شود که در حال حاضر در ایران از لحاظ انبار کردن و جا‌به‌جایی متولی مناسبی ندارد چه در ذخیره سازی کالا و چه در جابه جایی در حالی که در بیشتر کشورها این دانش به خوبی ارتقا یافته است.
جابر انصاری با بیان اینکه نوع انبار داری اشتباه تنها به پلاسکو اختصاص نداشت ادامه داد: در همه خیابان جمهوری و بازار ما شاهد انبار کردن کالاها در ساختمان‌های مسکونی یا مغازه‌ها هستیم که باعث ایجاد وضعیت ناایمن می‌شود.
دبیر سابق انجمن لجستیک ایران گفت: از کل هزینه های لجستیک یک سوم ذخیره وانبارداری، دو سوم مدیریت و حمل نقل را شامل می‌شود. اگر ما لجستیک ایران را ارتقا دهیم حتی می‌توانیم از افزایش نا به‌جا قیمت‌ها جلوگیری کنیم.
وی با آوردن مثال شهر آلما‌ آتی قزاقستان گفت: در این شهر 10 سال پیش 800 هزار متر فضای سنتی انبار درون شهر به حومه انتقال داده شد و پس از آن انبارهای مدرن و مرتفع و نیمه مکانیزه در حاشیه شهرها ساخته شد.
جابرانصاری ادامه داد: این 800 هزار متر فضا خالی ایجاد شده در مرکز شهر توانست به بهبود زندگی شهری شهروندان آلما آتی کمک کند، چنین تجربه‌ای را در مورد میادین تره و بار تهران داشته ایم از طرفی در برنامه ششم توسعه هم تغییر مکان چنین فضاهایی آمده است.
وی در پایان گفت: اگر شورای شهر تصمیم بگیرد تا انبار داری بیش از سطح فروش در شهر ممنوع شود، با وجود تکنولوژی های روز و گسترش فروش های اینترنتی شاهد شرایط بهتری هم برای شهروندان و هم برای کسبه خواهیم بود.

منبع: خبر گذاری برنا