Logo
  • توضیحات
  • مشخصات فنی
  • تصاویر
  • دانلود کاتالوگ

معرفی:

قفسه بندی راک دو عمقی یا همان قفسه پالت راک دوعمقی یکی از بهترین روش ها برای انبار کردن بهینه محصولات، بدون فضای پرت است. این نوع قفسه بندی برای انبار داری در مراکز پخش، سردخانه ها، قطعات نیمه ساخته و انبار حاوی مواد اولیه و قطعات یدکی مناسب است. این نوع قفسه بندی مشابه با قفسه بندی از نوع راک معمولی است با این تفاوت که دارای دو جایگاه قرار گرفته بر روی یکدیگر برای جای گیری محصولات است. پالت های مسطح در دو طبقه با دیواره هایی از یکدیگر جدا شده و اقلام با لیفتراک جابجا شده و بر روی این سطوح قرار می گیرند. ابعاد دیواره این قفسه ها تا گام 76 میلی متری قابلیت جابجایی دارند.

این نوع قفسه بندی از جنس فلز بوده و شامل ستون و کفی آن، بازو، پیچ و مهره، مهاربندی ضربدری و افقی است. رنگ بخش های مختلف این نوع قفسه بندی به صورت استاندارد، نارنجی، طوسی و آبی است. در برخی از قفسه بندی ها از نوع راک دو عمقی از یک پوشش گالوانیزه جهت جلوگیری از پوسیدگی، رطوبت و زنگ زدگی استفاده می شود.

با این نوع قفسه بندی، امکان تردد در راهروها به صورت راحت فراهم شده است. بهتر است محصولات سنگین تر در طبقه زیرین این قفسه ها قرار گیرند. نصب قفسه بندی راک از نوع دو عمقی ساده بود و با اتصال پیچ و مهره به راحتی انجام می گیرد. در واقع این سیستم مشابه سیستم انبارش پالت راک عادی می باشد. اجزاء، ابعاد، میزان عمق و مشخصات آن همانند پالت راک تک عمقی هستند.

کاربرد:
سیستم پالت راک دو عمقی در انبارهای مواد اولیه، محصول نیمه ساخته و مراکز پخش کاربرد دارد.

ویژگی ها:
به منظور افزایش ظرفیت نگهداری بارهای واحد در سطح یکسان می توان از این سیستم استفاده نمود که دو واحد پشت سر هم در طبقات دهانه های سیستم انبارش راک قابل بارگذاری است و تردد به هریک از راهروها را امکان پذیر می کند. به منظور بهبود سرعت عملیاتی و امکان دسترسی و کاهش دفعات گذاشت و برداشت توصیه می شود. بارهای واحد از یک نوع در هر طبقه نگهداری می شوند. در این سیستم از نوع خاصی از وسیله حمل و بارگذاری ریچ تراک شاخ دار با قابلیت افزایش طول (تلسکوپیک) باید استفاده شود.

استفاده از قفسه بندی راک دو عمقی مزایای زیادی دارد که عبارتند از:

  • با این نوع قفسه بندی، دسترسی به محصولات ساده تر شده و شما می توانید محصولات خود را در انبار دسته بندی کنید.
  • موجودی انبار به راحتی قابل مشاهده و اندازه گیری است.
  • با استفاده از قفسه بندی راک دو عمقی می توان از فضای موجود در انبار به صورت بهینه می توان استفاده کرد و هیچ فضای پرتی را نداشت. چرا که این قفسه ها بر روی یکدیگر قرار گرفته و می توان تا سقف انبار را کالا قرار داد.
  • جنس این نوع قفسه بندی محکم بوده و می توان اقلام سنگین را بر روی طبقات آن قرار داد.
 

برای این محصول فایلی جهت دانلود ثبت نشده است