قفسه بندی پالت راک متحرک

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. محصولات
 4. chevron_right
 5. سیستم انبارش ماشینی
 6. chevron_right
 7. قفسه بندی پالت راک متحرک

معرفی قفسه بندی پالت راک متحرک یا موبایل راک

با گسترش کسب و کارها و استفاده از انبارهای بزرگتر برای نگهداری از کالاها، سیستم های قفسه بندی اهمیت بیشتری پیدا کردند. به همین منظور انواع سیستم های قفسه بندی از جمله سيستم انبارش موبایل راک طراحي و به توليد رسيد تا گردش كالا / مواد  در انبار، ساده تر از پیش شود.
شاید قفسه بندی موبایل راک، برای شما کمی ناآشنا باشد و با این سيستم آشنایی نداشته باشید. این سيستم انبارش ، دارای ویژگی های بسیار منحصر به فردی است که باعث مدیریت هر چه بهتر فضای انبارها شده است و به همین دلیل استفاده از آن    روز به روز در حال افزایش است. در این نوع قفسه بندی، راهروهای مابین قفسه ها در حالت عادي حذف شده اند و همین امر سبب استفاده حداکثری از مكان و  فضای انبار مي شود. سازه قفسه بندی بر روی شاسی های متحرک موتوردار نصب می شود و این شاسی ها بر روی ریل هایی که در کف انبار وجود دارند، حرکت می کنند. بنابراین با اجراي فرمان جابجایی توسط اپراتور، قفسه ها شروع به حرکت کرده و راهروی مورد نظر برای گذاشت و برداشت  اقلام به راحتی باز و بسته می شوند. در يك راهروي باز شده شما می توانید بدون نیاز به جابجایی قفسه ها، به راحتی به بارهاي واحد دسترسی داشته باشید. اين ويژگي قفسه بندی انبار، بهره برداری از انبار را به میزان 95 درصد افزایش مي دهد و منجر به كاهش قابل توجه هزینه های انبار نیز مي شود. بنابراین با اینکه هزینه قفسه بندی نسبت به سيستم ايستاي پالت راك افزایش می یابد، اما هزینه سرمایه گذاری بسيار کاهش می یابد.

سیستم انبارش موبایل راک دژپاد با حداقل نمودن تعداد راهروی مورد نیاز بین ردیف‎ های قفسه بندی، حداکثر بهره برداری از مكان و فضای انبار را امکان‎پذیر می‎سازد. ضمن آنکه بدون نیاز به هر گونه جابه‎ جایی اضافی، به کلیه پالت ‎ها دسترسی خواهید داشت.
صدور فرمان جابه‎ جایی با استفاده از ریموت کنترل، پنل‎ های واقع بر روی بلوک ‎های قفسه بندی و نیز، سیستم مدیریت انبار (WMS)  امکان‎پذیر است.

با بکارگیری این راه‎ حل منحصر به فرد، درصد بهره ‎برداری از سطح انبار تا بیش از 95% افزایش یافته و هزینه‎ های سرمایه‎ گذاری به میزان قابل توجهی کاهش می ‎یابد.
با بکارگیری قفسه بندی موبایل راک دژپاد، فضای مورد نیاز انبار جهت ذخیره‎ سازی تعداد معینی پالت به نصف کاهش می‎یابد يا در فضاي ثابت به ميزان دو برابر گنجايش ذخيره سازي بار در حالت عادي فراهم مي شو

اين جدول يا به طور مستقل يا دز انتهاي سيستم هاي راك ارائه شود

نمودار مقیاسهای حجم انبار (m3) مساحت انبار (m2) تنوع اقلام (SKU) نظام گذاشت / برداشت بار ریسک آسیب دیدگی کالا سرعت دسترسی به کالاها
موبایل راک 18000 1650 4000 FIFO کم 1
خودراهرو 24500 2300 150/200 LIFO متوسط 5
راهرو باریک 25800 2350 4000 FIFO کم 1
خود برگشت 27100 2400 1000 LIFO متوسط 1
پالت راک 33600 3050 4000 FIFO کم 2

 

کاربرد:

 • سردخانه
 • انبار کالا
 • صنعت داروسازی
 • صنایع غذایی


ویژگی:

 • حداکثر بهره‎برداری از مكان و فضای انبارها و سردخانه‎ها
 • قابل اجرا در محیط‎های با دمای 30- تا 45+ درجه سانتیگراد
 • امکان متمرکزسازی انبارها و مدیریت یکپارچه آنها
 • دسترسی 100% به کلیه بارهاي واحد
 • کاهش مساحت مورد نیاز انبارها
 • افزایش ظرفیت انبار بدون نیاز به ساخت انبار جدید
 • برای ذخیره سازی و نگهداری از انواع اقلام، تعداد معین پالت های مورد نیاز به نصف کاهش می یابد.

کاتالوگ قفسه بندی پالت راک متحرک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه مستقیم در واتساپ
شما میتوانید سوالات و درخواست‌های خود را مستقیما در واتساپ با ما مطرح کنید.
در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستیم.