قفسه بندی خودجریان

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. محصولات
 4. chevron_right
 5. سیستم انبارش ماشینی
 6. chevron_right
 7. قفسه بندی خودجریان

معرفی قفسه بندی خودجریان

در حال حاضر در صنایع تولید و توزیع و نگهداری کالا از انواع تجهیزات مدرن و پیشرفته در جهت ارتقاء سطح کیفی و کمی کار بهره گرفته می شود. از جمله تجهیزات مورد استفاده در صنایع می توان به انواع سيستم هاي قفسه بندي اشاره کرد که در مراحل مختلف از تولید و نگهداری تا توزیع مورد استفاده قرار می گیرد. از قفسه بندی های مدرن و پرکاربرد  سيستم خودجریان را می توان نام برد که امروزه به صورت گسترده در صنایع و قفسه بندی انبار ها به کار می رود.

در تولید اجزاء این سيستم از بهترین مواد و قطعات تكميل كننده در ساخت بهره گرفته شده که علاوه بر کیفیت از عمر مفید بالایی برخوردارند. از موارد کاربرد سيستم انبارش خودجریان می توان به انبار های محصولات، انبار های مواد اولیه صنایع غذایی و دارویی و نیز سردخانه ها اشاره کرد. همچنین این قفسه بندی ها در انبار های مجاور خط تولید صنایع نیز جهت جابه جایی مواد اولیه استفاده می شود.

این سیستم از صفحات رولر نقاله ها در سیستم راک که به صورت شیبدار نصب می شوند تشکیل یافته و بار به کمک نیروی ثقل از دهانه ورودی به سمت دهانه خروجی حرکت کرده و توسط سیستم ترمز در نوبت برداشت قرار می گیرد  و در انبارها با نظام  FIFO (اولین خروجی از اولین ورودی)، کاربرد دارد. با استفاده از این سیستم ضمن حداکثر استفاده از سطح و فضای انبار به دليل وجود فقط دو راهروي دسترسي به ورودي و خروجي تونل هاي بارگذاري سيستم، در بهره گیری از نیروی انسانی و وسایل حمل و نقل صرفه جویی قابل توجهی به عمل می آید.

این سيستم انبارش با توجه به ارتفاع سالن امکان نصب و بارگذاري چندین طبقه را دارد.  برای سفارش و خرید قفسه بندی خودجریان جهت استفاده در صنایع و انبار ها باید از مشاوره كارشناسان خبره در این حوزه بهره برد. با توجه به تنوع ابعاد این قفسه بندی ها و تنوع در تحمل بار، می توان متناسب با نیاز بهترین سيستم خودجریان را سفارش داد.

کاربرد:

 • سردخانه ها
 • انبارهای محصول
 • مواد اولیه صنایع دارویی
 • صنایع غذایی
 • انبارهای کناری خط تولید از موارد کاربری این محصول می باشند.

ویژگی ها:

طراحی و نصب چند طبقه و بارگذاری متناسب با ارتفاع سالن، اتصالات پیچ و مهره ای اجزای و تنوع در ابعاد و تحمل بار.

کاتالوگ قفسه بندی خودجریان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه مستقیم در واتساپ
شما میتوانید سوالات و درخواست‌های خود را مستقیما در واتساپ با ما مطرح کنید.
در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستیم.